Haber Oldu

Yemekteyiz’de kim kazanacak? 21 Haziran Yemekteyiz birincisi…

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Yemekteyiz’de heyecan dorukta. Yemekteyiz’de bu hafta Özge Bilici, Kübra Dirikol, Seyithan …

Yemekteyiz’de kim kazanacak? 21 Haziran Yemekteyiz birincisi…

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Yemekteyiz’de heyecan dorukta. Yemekteyiz’de bu hafta Özge Bilici, Kübra Dirikol, Seyithan Başkan, Büşra Töre, Çağatay Bostancı yarıştı. Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz’de yarışmacıların birbirlerine verdikleri puan ve Onur Büyüktopçu’nun yarışmacılara verdiği puan ile haftanın birincisi belli olacak. 

YEMEKTEYİZ’DE BU HAFTA KİMLER YARIŞTI?

ÖZGE BİLİCİ KİMDİR?

31 yaşında ve ev hanımı. Amasyalı olan yarışmacı, 9 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Daha önce muhasebecilik yapan Özge Bilici, kuaförlük ve satış danışmanlığı da yapmış. Anne olduktan sonra iş hayatından çekilmiş. Kendisini tanımlarken, düşündüğünü pat diye söyleyerek özetliyor.

KÜBRA DİRİKOL KİMDİR?

20 yaşında ve Siirtli. Tıbbi laboratuvr teknikeri olan yarışmacı, şu an çalışmıyor. Kendini hırslı ve tuttuğunu koparan biri olarak anlatan Kübra hanım, ani çıkışları olduğunu söylemeden de edemiyor. 

SEYİTHAN BAŞKAN KİMDİR?

42 Yaşında aşçı. 20 yıllık evli olan Seyithan Başkan’ın, 10 yaşında bir kızı var. Mesleğinin verdiği avantajlarla kendisini bu haftanın şampiyonu ilan ediyor. 

BÜŞRA TÖRE KİMDİR?

27 yaşında, Erzurumlu ve ev hanımı. 3 Yıllık evli olan yarışmacının 2 yaşında bir oğlu var. Anne olana dek satış danışmanlığı yapan Büşra hanım, iş hayatından ayrıldıktan sonra en büyük hobisinin yemek yapmak olduğunu dolayısıyla da kendisini yarışmanın favorisi olarak gördüğünü söylüyor.

ÇAĞATAY BOSTANCI KİMDİR?

25 yaşında ve Çorumlu. Makine mühendisliği okuyan yarışmacı, oturduğu sitenin kafesini işletiyor. Kendisini anlatırken, herkesle anlaşan sivri noktaları olmayan biri olduğunu söylüyor. 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Canlı tv izle